Odpadkové pytle se vám při stěhování mohou hodit. Jak je využít?

Při stěhování budete potřebovat celou řadu obalového materiálu. Pokud máte na to stěhovací firmu, tak Vám se vším poradí, ale raději být připraven než překvapen. Nemusíte ale shánět spoustu kartonových krabic a folií. Některé předměty můžete zabalit do odpadkových pytlů, což je velice úspornou možností. Jak na prostor, tak také na finance. Doma po vybalení můžete odpadkové pytle použít na odpadky (pokud nedošlo při stěhování k jejich protržení). Jakými způsoby můžete odpadkové pytle využít?

Oblečení

Oblečení nemusíte sundávat z ramínek. Udělejte z nich hromadu, kterou pak obalíte pytlem na odpadky. Díky tomu je usnadněno a urychleno nejen balení, ale také vybalování. Využít je ale můžete také na oblečení, ručníky a ložní prádlo, které jste měli složené ve skříni. Odpadkové pytle se hodí také na tak měkké věci, jako jsou lůžkoviny – polštáře, deky, přikrývky. Ty zaberou obvykle hodně prostoru, přitom jsou ale měkké a nevyžadují umístění v krabicích.

Hračky

Použití odpadkového pytle na hračky je způsobem, jakým můžete do balení zapojit také své ratolesti. Odpadkové pytle jsou určeny především pro měkké hračky, jako jsou plyšová zvířátka. Pokud máte dostatečně pevné pytle, lze do nich uložit všechny nerozbitné hračky.

Na rostliny

Pokojové květiny budete chtít pravděpodobně přesunout do nového obydlí. Abyste je uchránili před prachem a poškození, můžete je na krátkou chvíli, kterou budete potřebovat k převozu, zabalit do pytlů na odpadky. Stěhovací společnosti se nebudou divit, jsou na takové způsoby balení již zvyklí. Pokud pocházíte z Prahy a okolí, můžete využít stěhování Praha.

Vyplnění mezer v krabici

Není vhodné, když jsou krabice přetížené. Stejně tak není dobré ale nevyplnit jejich prostor úplně, protože pak se věci v nich mohou volně pohybovat. A to může způsobit jejich poškození. Pytle na odpadky můžete nafouknout, zavázat a použít je jako výplňový materiál, který nic neváží.

Related posts

Leave a Comment