Nejúspornější a nejekologičtější zdroj svícení – LED zářivky

Zajímá vás, jaké má LED osvětlení výhody? Pokud se pro tento typ osvětlení rozhodnete, můžete se těšit na jeho dlouhou životnost, velkou úsporu, bezúdržbový provoz, na okamžité rozsvícení na 100 %, na vysokou odolnost proti poškození a nízkou poruchovost. LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla ani žádné LED žárovky nevyzařují ultrafialové ani infračervené záření, neobsahují žádné nebezpečné látky (rtuť, olovo, fosfor). Jedná se tedy o osvětlení, které je velmi šetrné k životnímu prostředí, zkrátka je ekologické.

Vyšší pořizovací náklady, ale rychlá návratnost a dlouhá životnost

Mnozí lidé nevěří, že něco může být tak dokonalé, jako vychvalované LED technologie. I LED osvětlení má však jednu “nevýhodu”. Je jí pořizovací cena. Vychází totiž v přepočtu jedenkrát až třikrát dráže než u klasického osvětlení. Avšak vzhledem k tomu, že investice do LED veřejného osvětlení, LED průmyslového osvětlení, LED panely a podobně se velmi rychle vrátí, vlastně se vyšší pořizovací náklady za nevýhodu ani považovat nedají.

Telefonické objednávky od pondělí do neděle

Neváhejte a jednoduše pořizujte LED osvětlení do své domácnosti, kanceláře nebo provozu prostřednictvím internetového obchodu ledsviti.cz. Nakupovat můžete i prostřednictvím telefonu uvedeného na webových stránkách společnosti, a to vždy od 8 do 20 hodin (včetně sobot a nedělí). Možný je také osobní odběr od pondělí do pátku, vždy od 8 do 18 hodin.

Jedním z druhů LED osvětlení je i LED nouzové osvětlení, které získává u lidí čím dál větší oblibu.

Pokud máte potíže s vyhledáváním potřebných kousků oblečení ve své skříni, orientaci vám usnadní LED pásky. Umístit je můžete samozřejmě i do dalších zákoutí a tmavých koutů, které se jimi prosvětlí. Společně s LED příslušenstvím je nakupujte na ledsviti.cz.

Related posts

Leave a Comment