Měníte fasádu? Inspirujte se minimalismem moderní architektury

Chceme poctivé, kvalitní a pravdivé domovy. I proto se chceme obklopovat udržitelnými materiály, které dodají domovu harmonii. Zemitými, přírodními a neutrálními tóny. Vytvořte si domov tak, aby odrážel vaši osobnost a fasádou i okolní přírodu. Chtějte, aby váš domov byl jedinečný a originální. A to i venku. Fasáda domu o vás i o vašem domu řekne víc, než si myslíte!

Fasáda jako zrcadlo

Fasáda je zrcadlo, které odráží styl svého majitele, definuje design a atmosféru celého domu. Její důležitost nás přivádí k důslednému hledání nejkrásnějších návrhů a funkčních materiálů pro její kvalitní zhotovení. Každého z nás pravděpodobně jednou nebo vícekrát za život potká situace, kdy bude řešit stavbu nebo rekonstrukci domu. Pro projektanty a architekty může být navrhování komerčních budov, projektů nebo specifikace zakázek každodenní činností. Ať už bude projekt soukromého či komerčního charakteru, kvalita materiálu k jeho vybavení bude jedním z nejdůležitějších kritérií výběru. Důležitou součástí je bezesporu fasáda, která by měla být vysoce odolná, snadno udržitelná, moderní a technologicky realizovatelná.

Quartz, beton, dřevo jsou trendy

Fasády dnešní doby nejsou jenom o natření nátěru na zeď. Je to designová hra, která určí i to, jak bude váš dům vypadat uvnitř. Skvělá volba může být i kombinace různých materiálů. Nádherně vypadá quartz, beton nebo dřevo. Nebo mix těchto materiálů. Fasáda hraje prostě důležitou roli. Dotváří charakter domu, který uvidí každý, kdo okolo vašeho domu projde nebo se na něj podívá. Pro letošní rok je IN právě fasáda z quartzu. Proč? Je krásná, odolná a svoji odolností a kvalitou nejenže dodá domu plusové body, navíc ho ale i ochrání.

Zdroj: omescapedc.com

Zdroj: FineFurnished.com

Zdroj: Technistone.com, odstín Exterior Beige

TechniStone® Exterior jako jediný v Česku

Technistone přináší tři unikátní odstíny z řady TechniStone® Exterior:  Exterior White, Exterior Light Grey a Exterior Beige, které lze v leštěné nebo matné povrchové úpravě využít pro fasádní desky a obklady. Český materiál TechniStone® tuto možnost venkovního použití tvrzeného kamene nabízí jako jediný na českém trhu.  Dopřejte si luxus v podobě unikátního řešení externích prostor. Materiály v odstínech bílé, světle šedé a béžové s viditelnými částicemi křemene vytvoří netradiční a velmi pevnou schránku domu, která odolává působení povětrnostních vlivů i ostatních vnějších činitelů. Tvrdý, neporézní a nenasákavý povrch odolný vůči mechanickému, teplotnímu a chemickému poškození naplní vaše očekávání o funkční fasádě vašeho domu. Laboratorními testy i koncovými zákazníky prověřená kvalita dokládá trvalost a spolehlivost materiálu.

Prostá kvalita

Mezi nejlepší vlastnosti kolekce Exterioru od TechniStone® dlouhodobá odolnost vůči UV záření, mrazu a povětrnostním vlivům. Požární klasifikace: třída reakce na oheň A2-s1, d0. Vynikající pevnost velkých formátů v malých tloušťkách. Snadná údržba a čištění (graffiti, prach, špína) a více jak 90 % přírodní složek. Alternativa k obkladům z přírodního kamene, včetně povrchové úpravy lesk a matt. Více informací tady:www.technistone.com 

Related posts

Leave a Comment