Kvalitní voda do kanceláře z automatu ION

Pokud máte žízeň v parném horku nebo naopak v chladném počasí chuť dopřát si nějaký horký nápoj, vždy vám dobře poslouží přístroj ION na vodu od Nápojové Ambulance. Je výkonný, elegantní, nespotřebovává moc elektřiny a hodí se domů, na pracoviště i do komerčních prostor.

Pitná voda vždy po ruce

Voda do kanceláře je skvělá pro dodržení pitného režimu tou nejjednodušší formou. Nemusíte si s sebou nosit lahve s vodou nebo si ji čepovat z kohoutku, vždy ji budete mít po ruce ideálně vychlazenou, přefiltrovanou a osvěžující.

Perlivou nebo neperlivou?

ION od Nápojové Ambulance vám nabídne nejen vychlazenou přefiltrovanou neperlivou vodu, ale i vodu perlivou nebo horkou. Vynikající vychytávkou je dětská pojistka u výdeje horké vody, takže se nemusíte bát opaření. Proč voda do kanceláře? Je to základ pitného režimu, který je nutno dodržovat celoročně, a to i při práci.

Voda do kanceláře
Voda do kanceláře

Pozor na dehydrataci

Jestliže málo pijeme, tělo trpí, je dehydratované a snižuje se soustředění i výkonnost. Káva je fajn povzbuzení, ale jako součást pitného režimu bez sklenice vody nám tekutiny nedodá, takže ke každému šálku bychom si měli načepovat také vodu. Různé slazené nápoje a limonády bychom měli pít spíše zřídka a nahradit je čistou vodou. Pokud bude u automatu na kávu umístěn i ten na vodu, nezapomeneme si sklenici vody pravidelně dopřát.

Voda, která skvěle chutná

Filtrovaná voda z ION přístroje je nezávadná, kvalitní a skvěle chutná, ideální jako voda do kanceláře a dalších firemních prostor. Automat vypadá velmi elegantně, jednoduše a umístit ho můžete skoro kamkoliv, nebude působit rušivě. Filtr je nezbytnou součástí tohoto automatu a je potřeba občas jej vyměnit. Kdy nastal ten čas, zjistí přístroj chytře za vás a následná výměna filtru trvá jen okamžik, nejde o nic složitého. Obsluha je příjemná a intuitivní, zvládne ji každý.

Related posts

One Thought to “Kvalitní voda do kanceláře z automatu ION”

Leave a Comment