Kvalitní garážová vrata ochrání i dobře vypadají

Máta na svém domě garážová vrata, která již značně přesluhují? Vržou, nejdou pořádně dovřít a při každém otevírání se bojíte, kdy se zaseknout a vy se nedostanete do svého auta? Pak je možná na čase přemýšlet o investici do nových garážových vrat. Protože se nejedná o malou investici, musíte hodně přemýšlet a vybírat kvalitní vrata od dobrého a prověřeného výrobce. Na trhu je jich mnoho, ovšem ne každý je skutečně dobrý. Jak si tedy vybrat?

Nejvhodnější je vybrat si takovou společnost, která má již na trhu nějakou pověst a funguje spolehlivě již delší dobu. Taková je i firma Univers Tech s.r.o., která se specializuje nejen na vratové systémy, ale i na stínící techniku. Na trhu působí již od roku 1990 a sídlí v Kladně. Je to také největší společnost s tímto sortimentem na českém trhu. Jako taková si může dovolit nabízet svým zákazníkům individuální řešení a velmi výhodné ceny. Jen sekčních garážových vrat se ve společnosti Univers Tech s.r.o. prodá asi 1000 kusů ročně, a to už je velmi slušný výsledek.

A jaká garážová vrata jsou v nabídce?

Společnost má ve svém portfóliu velmi širokou nabídku sekčních garážových vrat značky DoorHan. Sekční garážová vrata jsou klientům nabízena přesně podle jeho představ, takže provedení i barva je na nich. A navíc za výrobu na míru si zákazník nepřiplácí. Samozřejmostí je montáž jako součást dodávky.

Typy vrat:

  • RSD 01
  • RSD 02
  • YETT 01
  • YETT 02

Jak vypadají sekční garážová vrata?

Sekční garážová vrata se skládají ze sendvičových panelů, který je složen ze dvou vrstev ocelových plechů z výplní. Plechy jsou buď lakované nebo laminované PVC fólií imitující dřevo. Povrch vrat je na vaší volbě. Může mít buď hladký povrch, imitovat dřevo nebo povrch stucco. Na výběr máte z několika různých barev, šest je standardních bez příplatku a ostatní barvy s příplatkem 9 %. Sekční garážová vrata si můžete objednat s motorem na dálkové ovládání. Díky mnoha různým typům sendvičových panelů a jejich designů máte na výběr z více než 250 variant vrat.

Vyberte si produkt přesně podle vašich představ a přání, aby vám tato nová součást vašeho bydlení dělala radost po mnoho dalších let.

Related posts