Jak zařídit studentský pokoj? Myslete na přání vašich dětí

Máte doma dospívajícího syna nebo dceru? Kromě toho, že už s vámi pravděpodobně nebude jezdit na rodinné výlety, byste měli začít myslet i na další změnu – a to na nový pokoj. Dosavadní nábytek, se kterým vaše „ratolest“ vyrostla, už totiž nemusí stačit.

Vybírejte nábytek společně

Kromě toho, že dítě s přechodem na střední školu, bude potřebovat více místa na studium, by měl pokoj odrážet i dozrávající osobnost vašeho potomka.

Studentský pokoj je místem, kde bude vaše ratolest trávit volný čas, kam bude moct utéct před okolním světem a zároveň si tam jindy bude moct pozvat kamarády. A víte jistě, zda si vaše dítě přeje spíše jednoduchý a účelný pokoj, kde bude jen ten základní nábytek, nebo pohodlné kreativní místo?

Při zařizování proto určitě berte ohled na přání vašeho dítěte. Dospívající člověk už má většinou jasnou představu o tom, jak by měl jeho pokoj vypadat, aby se v něm cítil dobře. Nebojte se jej do výběru nábytku i ostatního zařízení do studentského pokoje. Kromě toho, že tak bude váš syn či dcera spokojenější, to může posílit i váš společný vztah.

Related posts