Dětská postel Ala – ideální i pro vaše dítě!

Kvalita spánku je pro děti (stejně jako pro nás dospělé) extrémně důležitá. Je třeba si uvědomit, že spánek je jedinou dobou, kdy může lidské tělo regenerovat a sbírat síly na další den. Pokud k tomu nemá ideální podmínky, tělo reaguje únavou a u dětí může být nekvalitní postel a matrace příčinou nesprávného vývoje a degenerativních změn při vývoji kostry. Myslete na kvalitu spánku vašeho dítěte – speciální dětské postel Ala vám v tom pomůže!

Proč je Ala lepší? 

dětské postele se musí vždy jednat o souhru v kvalitě materiálu a konstrukce. Postel musí být dostatečně pevná, aby vydržela i občasné dětské skotačení a stabilní, aby byla pevnou oporou při spánku. Ala toto určitě splňuje. Její Konstrukce je vyrobena z masivního borového dřeva, které je velice odolné. Dětská postel musí také být pro dítě maximálně bezpečná. Možná i vy se budíte v noci strachy s tím, že vaše dítko se v posteli otočí a spadne na zem. Aby tomu bylo zamezeno, je postel Ala vybavena zvýšenou bočnicí. Ta zabrání pádu a současně nabízí dítěti pocit bezpečí. Na bočnici můžete například přidělat i kapsář a do něho umístit oblíbené hračky, aby je vaše dítko mělo po ruce. Výhodou je také dostatečně pevný a současně optimálně pružný laťový rošt. Díky němu je váha dítěte rozložena, takže je zajištěna ideální opora pro každou část těla. Rošt zaručí i perfektní odvětrání matrace. Ta je mimochodem součástí postele. Jedná se o vysoce kvalitní matraci o síle 8 cm z polyuretanové pěny. Matrace je navíc vybavena potahem, ten je možné snadno sundat a vyprat v pračce. Rozměry postele jsou 70 x 160 cm, takže si děti mohou užívat dostatek prostoru.

Přizpůsobena vašim představám 

Dětská postel Ala může mít i jinou barvu – za příplatek 200 Kč je možný odstín dubu, olše či ořechu. K dostání je v nabídce internetového obchodu maxi-postele.cz za cenu od 2 650 Kč.

dětská postel ALA

Related posts