Afriso – kvalitní produkty pro profesionály nejen v oblasti regulační techniky

Afriso.cz – e-shop, který má ve své nabídce měřící a regulační techniku a další bohatý sortiment produktů z různých technických oborů. Sháníte analyzátory spalin, digitální manometry, digitální a infračervené teploměry, vyhledávače úniku plynu, vlhkoměry; instalační a tepelnou techniku, expanzní nádoby, rotační směšovací ventily, termostatické směšovací ventily, servopohony, zónové ventily, ekvitermní regulaci případně příslušenství pro kotelny na topný olej? Potom je pro vás afriso.cz tím správným internetovým obchodem.

Ventily a servopohony

Tak například v kategorii „Ventily a servopohony“ najdete kompletní nabídku termostatických směšovacích ventilů včetně nové generace termostatických směšovacích ventilů ATM. Tyto termostatické směšovací ventily nové generace přináší velké množství praktických vylepšení. Jsou určené pro řízení teploty horké vody z vodovodu pro umyvadlové a sprchové baterie. Díky těmto termostatickým směšovacím ventilům nové generace si již nikdy nepopálíte ruce ani tělo horkou vodou. Dokážou totiž okamžitě reagovat jak na změny tlaku vody, tak také na změny teploty vody.

Potřebujete řídit teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě a vašich požadavcích?

Pak se neobejdete bez ekvitermní regulace. Jak to funguje? Podívejme se společně na následující příklad. Odjedete na zimní dovolenou a stáhnete samozřejmě topení, abyste celou dobu netopili zbytečně. Budete-li však mít ekvitermní regulaci, nemusíte se obávat toho, že byste se vrátili do vymrzlého bytu. Teplotu v bytě si budete moci kdykoliv nastavit z vašeho mobilu či počítače s dostatečným předstihem před odjezdem ze zimní dovolené. Prozkoumejte podrobně e-shop afriso.cz. Najdete zde trojcestné ventily, servopohony, automatické odvzdušňovací ventily, digitální manometry, bezdrátovou technologií enocean, mechanické hladinoměry a další.

Related posts

Leave a Comment