Aerotaxi je řešení v časové tísni

Je řada momentů, kdy čas stojí proti nám. Špatně odhadneme dopravní situaci, nepočítáme s komplikacemi při zpoždění vlaků nebo nestihneme příchod na letiště ve stanoveném čase pro odbavení. V takových chvílích si jen povzdechnete, že situace nemá řešení. Ale má! Je tu aerotaxi.

Nenechte si uniknout obchodní příležitost

Pracovní týden nabitý schůzkami a vy s povzdechem zjišťujete, že se řady zajímavých schůzek musíte vzdát, protože je zkrátka nemožné, abyste vše stihli během pár dní. Když ale nepřijdete na schůzku vy, šanci využije někdo jiný. Proto přemýšlejte o lepší organizaci pracovních cest.

Když vám cesta po dálnici i se zácpami a kolonami zabere 5 hodin, pravděpodobně nestihnete více než jednu schůzku. Co kdybyste ale měli k dispozici dopravní prostředek, který vás do cíle doveze bez čekání a dopravních omezení? Nebo na vás počká na místě určení a vezme vás zpět domů? Najednou byste mohli obchodních schůzek stihnout i několik, a to i v jiných evropských městech. Dohodněte si aerotaxík.

Pohodlné privátní cesty

Jsou chvíle, kdy se vám nechce cestovat přeplněným letadlem, trávit hodiny na letištích, procházet několika kontrolami a ztrácet další čas při přestupech. Chcete se s rodinou dostat do cíle příjemně a rychle. Využijte aerotaxi vrtulník. Nastoupíte bez čekání a ihned odlétáte. Na místě budete za pár chvil a je možné se dohodnout i na zpáteční cestě.

Převoz vrtulníkem je cenově příznivý a obdržíte přesnou kalkulaci předem. Soukromá cesta je ve znamení pohodlí a rychlého vystoupení v cíli. Cestu strávíte jen se svými blízkými a můžete se vypravit třeba hned zítra. Není to příjemné cestovat bez nutnosti obstarávat letenky předem a trápit se dlouhým čekáním ve frontách?

Related posts

Leave a Comment