Aby život nebyl pod psa

Taste of the Wild krmivo, to jsou kvalitní granule a konzervy pro psy vyráběné v USA. Toto suché krmivo je speciálně uzpůsobené povaze psů, coby divokých šelem a proto je pro vašeho čtyřnohého miláčka vším, co potřebuje, samozřejmě kromě pohlazení a pomazlení se svým páníčkem.

Oceněno několika recenzenty…

Taste of the Wild bylo několikrát oceněno významnými nezávislými recenzenty a také není divu, vždyť receptura těchto granulí neobsahuje žádné obiloviny, jenž by mohly psům znepříjemnit trávení a vyvolat nejrůznější potravní alergie a naopak je plná kvalitních surovin, jako je čerstvé maso bizonů, srnčí, křepelčí, kachní, jehněčí maso a také maso kuřat, krůty a lososů. Každá z těchto surovin má veliký přínos pro zdraví psů a výrazně prodlužuje životnost každého zvířete. Taste of the Wild, to jsou granule pro dospělé psy i granule pro štěňata!

Není maso jako maso

Bizoní maso patří mezi vyhlášené pochoutky i mezi lidmi, proto si na něm pochutnají zajisté i chlupáči. O bizoním masu je také známo, že obsahuje méně tuku a cholesterolu, než maso hovězí a proto tolik nezatěžuje psí organismus. Maso z bizona také obsahuje spoustu zdraví prospěšných minerálních látek. Srnčí maso disponuje vysokým obsahem kvalitních bílkovin, minerálních látek, fosforu, železa, draslíku a vitamínů skupiny B. Jehněčí maso pochází z mláďat ovcí do věku šesti měsíců, proto je velice libové, zdravé a kvalitní. Maso ostatní drůbeže, jako je kachna, krůta nebo kuře, je světlé a lehce stravitelné, zároveň je bohatým zdrojem sodíku, draslíku a zinku. Pomyslnou třešničkou na dortu je maso z lososů. Maso obdivuhodné ryby, jenž se plaví dalekou cestu, aby mohla na svět přivést potomstvo, je mimo jiné vzácným zdrojem jódu a rybího tuku, který je pro každý organismus nepostradatelný.

Aby mělo krmivo Taste of the Wild ještě lepí chuť, jsou do něj přidávány sladké brambory, bylinky, borůvky, maliny a rajčata. Oplaťte věrnou psí lásku a nakrmte čtyřnohého mazlíčka kvalitním krmivem Taste of the Wild!

Related posts